Tesisimiz


nilfit_galeri-04

SOYUNMA ODALARI Soyunma odalarının içlerinde dolaplarımız duşlarımız ve bay bayan ayrı olmak üzere sauna, buhar odası ve şehir manzaralı dinlenme alanları bulunmaktadır.

nilfit_galeri-04
FIN HAMAMISoyunma odalarının iç kısmında bulunan buhar odası bay ve bayan ayrı olduğu için kullanım açısından siz üyelerimize çok kolaylık sağlamaktadır. Buhar odamızda ısı 55-65 santigrat derece arası olup nem oranı % 100 dür. Bu sıcaklık ve nem oranı gözeneklerin açılarak toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Cildi pürüzsüzleştirir ve canlılık verir. Spor sonrası böyle bir rahatlamaya kim hayır diyebilir ki ? Bu bölümümüzü her gelişinizdeki spor aktivitenizi tamamladıktan sonra ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

1

Square meters

1

Locations

1

Competent service

1

Waiting trainers

 • Biz
 • Siz

Spor yapmanın sağlığımıza kattığı değeri bizimle farkedeceksiniz. NilFit de üyelerimiz fıtness, cardio egzersizlerine başlamadan önce onları ve sağlıklarını tanımamız için yapılan bütün testlerden geçerler.

Siz üyelerimiz hem kilo verme hem kilo alma hem de vücut sıkılaştırıp kas güçlendirme programlarınızı kişiye özle takip sistemimizle en kısa sürede ve en sağlıklı biçimde sonunca ulaşmış olacaksınız.

 • Personal Trainer

  Birebir özel dersler için eğitmenlerimiz ile görüşün

  500,00TL / Monthly

 • Dersler

  GRUP DERSLERİ –  Harika müzikler eşliğinde her yaşa ve seviyeye uygun dijital olarak ayarlanabilen özel bisikletler ile grup halinde yapılan aerobik egzersizlerdir.

  999,00TL / Yıllık

 • Program Kartları

  PROGRAM KARTLARI Vücut analiz testinden sonra fitness eğitmenlerimiz program kartlarınızı hazırlayacaklardır. Program kartlarında sağlık bilgileriniz, hedefleriniz, çalışma nabız sayınız ile Cardio alanındaki programınız ve kas gruplarınızı hangi egzersiz aletinde, kaç set, kaç tekrar yapacağınız ile ilgili detaylar yer alacaktır.

  999,00TL

Aile sıcaklığında

Nilfit Sports Center – Aile sıcaklığında tesisimiz ve çalışanlarımız ile Bursa’nın kalbinde sizlere 4 yıldır hizmet vermekteyiz. Nilfit  – benzerlerinin çok dışında.

Hazır mısın?

Kayıt olmak için iletişim sayfamızı ziyaret edin

Üyel ol

[contact-form-7 404 "Not Found"]