Nilfit Sports Center HAKKIMIZDA

1

MODERN

MAKİNE

1

DENEYİMLİ

EĞİTMEN

1

AKTİF

STÜDYO

1

GÜN

HİZMETİNİZDEYİZ

HAKKIMIZDA

Bursa da yeni bir tat, farklı bir renk, ayrı bir konseptle spora sağlığa ve güzelliğe merhaba diyen NilFit Nilüfer de Nilpark alışveriş merkezinde 3000 m2’lik geniş ve ferah bir alanda gün ışığının vermiş olduğu enerjiyi kullanan mimarisiyle benzerlerinin çok dışında bir club olmanın farkını üyelerine yaşatmaktadır.

Spor yapmanın sağlığımıza kattığı değeri bizimle farkedeceksiniz. NilFit de üyelerimiz fıtness, cardio egzersizlerine başlamadan önce onları ve sağlıklarını tanımamız için yapılan bütün testlerden geçerler. Ölçüm danışmaları tarafından yapılan bazal metabolizma ölçümleri, vücut yağ analizleri, fiziksel aktiviteye hazırlık testi olan par-q, arm band ile takip, esneklik ve cardio testlerinden sonra hedefe uygun bir program belirlenerek akademisyen eğitmenler tarafından tesis içerisinde ki uygulamalara alınırlar. Bütün yapılan bu testler Nilfit’in sağlık gücünü de ortaya koyar. Siz üyelerimiz hem kilo verme hem kilo alma hem de vücut sıkılaştırıp kas güçlendirme programlarınızı kişiye özle takip sistemimizle en kısa sürede ve en sağlıklı biçimde sonunca ulaşmış olacaksınız.

Pilates, Power Plate, Huber, Spining, Fitness, Kardio, Step Aerobik, Dans gibi uygulamaları spor danışmanlarınızın takibinde personel traning olarak yapmanın kusursuz sonuçlarını ve Nilfit’in imkanlarını yaşamayı ertelememek için sizleri de en kısa sürede bekliyoruz.

Panoromik Bursa manzarasında spor yapmanın tadı , açık- kapalı otopark imkanı, sauna ve fin hamamı ile buhar odaları bununla birlikte kahvenizi büyük bir keyifle yudumla imkanı bulacağınız cafesi ile Nilfit üyelerinin yaşam alanı olmayı hedeflemekte.

Nilfit de sağlık sizler için… Danışman hekimler ve diyetisyenlerle hem beslenmenizi hem de sağlığınızın yakından takipçisi oluyoruz. Sporu bir yaşam felsefesi yapmak, yorgun biten bir günün ardında saunda rahatlamak ve egzersizin verdiği adrenalin duygusunu doruklarda yaşamak için sizi de Nilfit’e bekliyoruz.

Nilfit’de spa sizler için günün getirdiği yorgunluk ve stresin atılıp, hoş bir dirilik ve ferahlık hissiyle donanmak için hiç zaman kaybetmeyin. Özel olarak mimari tasarımlar sunduğumuz spa merkezimizde sizleri şımartmak ve bütün yorgunluğunuzu almak bizim görevimiz. Siz gözlerinizi kapatın ve kendinizi uzmanlarımıza bırakın. Doğal ürün ve yöntemlerle uygulanan vücut bakım kürlerimizden birini mutlaka denemelisiniz. Banyo ve terapi kürlerimizle bedeninizi şımartırken her gün farklı bir deneyim yaşayıp tropik ferahlığın keyfini çıkartacaksınız.

Nilfit güzellik sizin için. Sağlıkla gelen güzelliği siz üyelerimize sunmak estetisyenlerimizin ve güzellik uzmanlarımızın görevi olacak. vücut bakımları, selülit tedavileri, profesyonel cilt bakımı ve bölgesel inceleme ile sıkılaşmayı sunduğumuz uygulamalarla kısa sürede sonuç almakta artık daha da kolay olacak.

NilFit de bütün bu güzellikleri yaşamak için sizleri de bekliyoruz.NiLFiT AYRICALIKLARI

7/24 Açık

Nilfit Sports Center – Bursa’da kalbinde sizlere tesisimizde 7 gün hizmet vermektedir. Ayrıca aklınaza takılan tüm sorunları bizimle telefon ve e-posta aracılığı ile iletebilirsiniz.

Ücretsiz deneme

Haftanın her günü ücretsiz olarak Nilfit ayrıcalıklarını denemek için tesisimize gelin, sizinle neler yapabiliriz ve neler planlayabiliriz konuşalım ve tesisimizde misafir edelim . Nilfit

Ekonomik

Nilfit Sports Center’da en ekonomik fiyatlarını bulabileceğinizin garantisini veriyoruz. Sizin için her bütçeye uygun üyelik avantajları için en kısa zamada bizi ziyaret edin. Nilfit Nilpark AVM’de.

Arkadaşınızla birlikte

Nilfit üyeleri istedikleri tarihte 2 arkadaşı ile birlikte tesisimizde misafir olarak 2 gününü geçirilmeniz için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bu ayrıcalığı dostlarınız paylaşın…

nilfit_bayan

Sağlığınız için

Sağlığınız 1,3,12 ay önemli değil, spor yapmak hayatınızda yeme-içme kadar önemli olmalı ve hayatınızı idam ettirdiğiniz müddetçe spor yapmalıyız. Nilfit sizin en büyük yardımcınız

Hemen üye ol

Hemen üye olmak için iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Kayıl Ol !